سایت تفریحی

آرشیو

   بازی آنلاین

تبلیغات  http://www.30cd.biz/upload_pic/1302611341.gif
  گردنبند ماه تولد

  کرم موبر دائمی balea اصل آلمان
  روغن مورچه روجا
   
  Click Here
  اتوموی اینستایلر
  Click Here

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

پیش بینی هواشناسی

آیرو درای Air O Dry با هدیه (خشک کن لباس )

فروش مستقیم و بدون واسطه

 

با ضمانت تحویل جنس درجه ۱ اورجینال اصلی

 

با ۱ سال گارانتی

این دستگاه جهت زود خشک  کردن لباس های شما به کار می رود…

ادامه مطلب

عكس های بازیكنان خارجی با همسرانشان

 همسران بازیکنان    عکس بازیکنان به همراه همسرشان

اشلی کول

ادامه مطلب

تعبیر خواب عشق

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب عشق
عشق در خواب دیدنی نیست مگر اینکه خودتان یا دیگری را عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب‌های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر. ضعیف‌ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می‌شود. در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است. اگر در خواب ببینید عاشق شده‌اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می‌افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده‌اید قابل تشابه و انطباق باشد. چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده‌اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می‌شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می‌شود اگر ببینید عاشق شده‌اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می‌گردد.

تعبیر خواب طاووس

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب طاووس
طاووس فریب زیبائی‌هاست و چون گوشت این مرغ دل‌فریب و چشم‌گیر خوردنی نیست در رویاهای ما فریب باطل تلقی می‌شود. انسان به‌طور‌کلی، زن و مرد، در معرض فریب و دستخوش مطامعی است که زیبائی‌های جهان به او القا می‌کنند و نوع مرد بیش از هر چیز می‌تواند در معرض فریب زن باشد. به همین علت معبران طاووس را زنی زیبا و فریبنده تعبیر کرده‌اند که چون در منظر بیننده خواب قرار می‌گیرد او را می‌فریبد، از راه به در می‌برد و به باطل می‌کشاند. چنانچه در خواب طاووسی را دیدید که می‌خرامد و بال و پر رنگارنگ خود را می‌گشاید و جلوه می‌کند نشان آن است که فریب در کمین شماست و این بستگی می‌یابد به وضع و موقعیتی که دارید. البته این را خود بیننده خواب بهتر می‌داند که چه چیز زودتر فریبش می‌دهد. هستند کسانی که فریب زن را می‌خوردند. برخی پول گولشان می‌زند و دسته‌ای در مقابل جاه و مقام ضعف دارند. به هر حال دیدن طاووس در خواب احتمال فریب‌خوردن بیننده خواب را هشدار می‌دهد چه فریب زن و چه فریب دنیا.

بخار شوی مانستر استیم کلینر Monster Steam Cleaner

ترکیبی از پاکیزگی و بهداشت ، تمیزی و راحتی

 

توضیحات مربوط به کالا

این بخار شوی وسیله ای است جدید برای تمیز کردن که در مقایسه با روشهای سنتی و قدیمی بسیار بهداشتی تر و موثر تر می باشد .با کمک این دستگاه با قدرت بالا می توانید ظرف مدت چند دقیقه آب را به بخار تبدیل کرده و تمام کثیفی ها و جرمها را از سطوح بردارید.بخار شوی دستی Monster برای همیشه راهای سنتی را در شستشو تغییر داده است .
تیم R & D به همراه لابراتورهای مجهز توانسته محصولی تولید کند که در عین بهداشتی بودن ، تمامی باکتریها ، جرمها و آلودگی ها را با نیروی بخار پاک می کند .این دستگاه استانداردهای جدیدی را در امر پاکیزگی بکار گرفته است ، شما می توانید این بخار شوی را در تمام سطوح و با ایمنی و بهداشت %100 بکار بگیرید .

ادامه مطلب

تعبیر خواب صندوق

تعبیر خواب صندوق
صندوق همسر است یا دوست رازدار و یک‌رنگ. ابن‌سیرین می‌گوید که صندوق در خواب یا جاه است یا زن و هم او از امام صادق علیه‌السلام نقل می‌کند که صندوق در خواب یا جاه است یا بلندی و رفعت یا زن. اما صندوق دوست خوب و شفیق و رازدار است یا زن که انسان فقط به این دو نفر می‌تواند راز خویش را باز بگوید و به ایشان می‌تواند اعتماد داشته باشد. در شرایطی اتفاق می‌افتد که مردان به همسر خود اعتماد می‌کنند و راز خویش را می‌گویند ولی به پدر و مادر خود این اعتماد را نشان نمی‌دهند. اگر در خواب ببینید صندوقی آهنین دارید یا زنی سالم دارید یا دوستی قابل‌اعتماد. اگر در خواب ببینید که در صندوقی را گشودید و از درون آن چیزی بدیع بیرون آوردید که گمان نداشتید در صندوق باشد و بالجمله از دیدن آن نیز خوشحال شدید صاحب فرزند می‌شوید. اگر در خواب ببینید صندوق نسوز بزرگی دارید دوستی صاحب‌مقام و شخصیت و رازدار می‌یابید که می‌توانید به او مطمئن باشید. اگر دیدید صندوق چوبی و شکسته دارید به همسرتان نمی‌توانید اطمینان داشته باشید یا او بیمار و رنجور می‌شود. همین حالت است اگر ببینید صندوقی داشتید که شکسته یا سوخته یا سوراخ شده است. اگر در خواب ببینید که صندوقی داشته‌اید و آن را دزد برده یا گم کرده‌اید همسرتان را از دست می‌دهید.

تعبیر خواب صفحه

تعبیر خواب صفحه
صفحه گرامافون همسر یا مصاحب وراج و پرحرفی است که در خانه شما می‌زید یا دوستی است که بسیار حرف می‌زند و با مکرر‌گوئی‌های خویش موجب تکدر و تألم شما می‌شود لیکن هرگز او را از خود نمی‌رانید و نمی‌رنجانید. اگر کسی صفحه‌ای به شما داد امانتی به شما سپرده می‌شود و اگر شما به کسی صفحه دادید به یکی از دوستان خویش کمک می‌کنید و این کمک شما بیشتر لفظی و ارزنده است زیرا با این که وسعت و توانائی زیاد در آن زمینه ندارید این مساعدت را انجام می‌دهید. اگر دیدید کسی صفحه متعلق به شما را شکست به شما زیان وارد می‌آورد، اگر خودتان صفحه را شکستید با همسرتان اختلاف شدید پیدا می‌کنید یا دوستی را به شدت می‌رنجانید و از خود می‌رانید.

تعبیر خواب عروسی

تعبیر خواب عروسی
دیدن عروسی در خواب‌ها به هیچ وجه خوب نیست. تمام معبران عروسی را عزا دانسته‌اند و عروس را بلا و فتنه و آفت و مصیبت. تنها یک مورد بد نیست که عروس را به نام و مشخصات بشناسید تازه در این مورد هم تردید فراوان وجود دارد و شرایطی است که توضیح آن وقت می‌گیرد و بیشتر ایجاد تردید می‌کند. اگر کسی در خواب ببیند که داماد شده و نداند عروس کیست و چه نامیده می‌شود به هیچ وجه خوب نیست چون معبران نوشته‌اند پایان عمر چنین کسی نزدیک است. زن نیز اگر چنین خوابی ببیند و نداند داماد کیست و چه کسی شوهر کرده حکم همین است.

تعبیر خواب طناب

تعبیر خواب طناب
طناب در خواب کاری است که می‌کنید، رشته‌‌ای است که در دست دارید و پیوندی است که شما را به دیگر افراد جامعه ارتباط می‌دهد. اگر در خواب ببینید که مثلاً به خواهش همسرتان طنابی در حیاط خانه می‌بندید که رخت‌های شسته را روی آن بگسترانند بین شما و همسرتان و سایر افراد خانواده پیوندی استوار می‌شود که به اندازه استحکام آن طناب محکم است و به اندازه طول آن طناب طولانی. البته این طول و استحکام نسبی است نه میزانی که با وجب اندازه‌گیری شود. اگر دیدید طنابی هست و شما را به آن آویخته‌اند و از زمین پای شما بلند می‌شود شأن و مقام و مرتبه شما بالا می‌رود و ارتقا می‌یابید، محبوب می‌شوید. غالباً کسانی که طناب در خواب می‌بینند در همین دو زمینه است. یا گستردن لباس یا دار‌زدن که اغلب متوحش می‌گردند ولی دار‌زدن جای تشویش ندارد. حال اگر در همان حال دیدید که طناب‌دار پاره شد و شما افتادید و سقوط کردید خوب نیست چون نشانه تنزل شأن است و سقوط اجتماعی. مسئله مرگ با دار در این نوع خواب‌ها مطرح نمی‌شود بلکه برخاستن و فرود‌آمدن محور قرار می‌گیرد چه روح ما برای نشان‌دادن فراز و فرود وسیله‌ای می‌جوید و دار را برمی‌گزیند. اگر از طناب پائین بیایید باز تنزل شأن است. اگر ببینید که دست‌های شما را با طناب بسته‌اند کاری پیش می‌آید که نمی‌توانید انجام دهید و در واقع وا می‌مانید و اگر طناب به پای شما بسته بود به جائی باید بروید که نمی‌توانید. اگر دیدید طنابی به گردن شما بسته‌اند و سر طرف دیگر طناب افتاده به زمین یا دیده نمی‌شود دینی به گردن شما هست که ادا نکرده‌اید. اگر دیدید طناب بلندی هست و شما آن را گسیخته و پاره کردید عهد شکنی می‌کنید و اگر طناب متعلق به کسی باشد رابطه خود را با او می‌برید و قطع می‌نمائید. اگر دیدید طناب می‌بافید پیمان می‌بندید یا نذر می‌کنید.

تعبیر خواب صفحه

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب صفحه
صفحه گرامافون همسر یا مصاحب وراج و پرحرفی است که در خانه شما می‌زید یا دوستی است که بسیار حرف می‌زند و با مکرر‌گوئی‌های خویش موجب تکدر و تألم شما می‌شود لیکن هرگز او را از خود نمی‌رانید و نمی‌رنجانید. اگر کسی صفحه‌ای به شما داد امانتی به شما سپرده می‌شود و اگر شما به کسی صفحه دادید به یکی از دوستان خویش کمک می‌کنید و این کمک شما بیشتر لفظی و ارزنده است زیرا با این که وسعت و توانائی زیاد در آن زمینه ندارید این مساعدت را انجام می‌دهید. اگر دیدید کسی صفحه متعلق به شما را شکست به شما زیان وارد می‌آورد، اگر خودتان صفحه را شکستید با همسرتان اختلاف شدید پیدا می‌کنید یا دوستی را به شدت می‌رنجانید و از خود می‌رانید.

تعبیر خواب سبزه

تعبیر خواب سبزه
سبزه در خواب‌های ما فرج و شادمانی و خرمی و خوشی است و چنانچه ببینیم سبزه را از زمین می‌کنیم و می‌خوریم و آن سبزه طعم و مزه خوبی دارد نعمت است و پول و همه چیزهائی که به زندگی، رنگ و حال و هوای دل‌پذیری می‌بخشند و جلوه و جلای خوب‌تری می‌دهند. اگر سبزه به دهان تلخ و بدمزه بود نشان آن است که به نیت شادمانی و خوشی و خرمی کاری می‌کنیم که موجب غم و اندوه می‌شود. کار خیری انجام می‌دهیم که بدفرجام است. اگر سبزه را بر زمین دیدیم یا به زبان دیگر زمینی دیدیم پوشیده از سبزه و احساس کردیم که آن سبزه‌زار به خودمان تعلق دارد آینده‌ای خوب خواهیم داشت. همین‌طور است اگر سبزه‌زاری ببینید که گیاهان سبز و شناخته شده داشته باشد اگر چه احساس کنید ملک متعلق به شما نیست، علف خشکیده غم و اندوه است و اگر سبزه پژمرده و خشکی را از زمین بردارید به طوری‌که در دستتان پوک شود و ذرات آن به زمین بریزد نشان آن است که مالی را از دست می‌دهید یا هزینه می‌کنید. سبزه‌زاری که به جای سبزی و خرمی زرد و پژمرده باشد آینده‌ای است غم‌آلود و پر از رنج و گرفتاری. اگر ببینید که مشتی علف زرد در دست دارید رنجوری و بیماری است و اگر علف زرد به کسی بدهید ستم می‌کنید. اگر سبزه یا سبزه‌زاری در خواب ببینید که احساس کنید خودتان کاشته‌اید نیکی و نیکوکاری است و اگر سبزه‌زاری باشد که احساس کنید دیگری کاشته و شما به نیت تفرج بر آن راه می‌روید بهره‌مندی است از نیکی دیگران. چنانچه بر همین سبزه‌زار به نیت تخریب راه بروید ستمگری است و فساد ورزیدن با دیگران که نیت خیر دارند.

تعبیر خواب طلاق

http://www.1.200ax.com/upload_pic/1283674489.gif
تعبیر خواب طلاق
از امام صادق علیه‌السلام نقل می‌کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده‌اید کاری می‌کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می‌شوید. معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را دارند. اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می‌دهند یا ازدواج‌هائی که به متارکه و جدائی می‌انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالباً رجوع اتفاق می‌افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می‌گردند به‌خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند. زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده‌اید کاری می‌کنید که از انجام آن خشنود نمی‌شوید. شما را ملامت می‌کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می‌خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می‌کنید از رنج آن برهید. اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عیناً همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می‌کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت‌خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

تعبیر خواب سیرابی

کرم موبر باله آ

تعبیر خواب سیرابی
دیدن سیرابی در خواب نیکو است به‌خصوص اگر بیننده خواب بیمار باشد و تعبیر آن شفا از بیماری و نجات از رنجوری است. سیرابی معده نشخوار‌کنندگان حلال گوشت است و دیدن آن در خواب نشان سود و نفع است. سیرابی پخته دیدن به خواب بهتر از سیرابی نپخته است و خالی و بدون سرگین بهتر است زیرا نوشته‌اند سیرابی کثیف و پر از سرگین مال حرام است.

تعبیر خواب شاخ

تعبیر خواب شاخ
شاخ در حیوانات هم وجه تمیز نرینگی و مادگی است و هم وسیله دفاعی و کلاً برای حیوانات است نه انسان و چنانچه انسانی شاخ داشته باشد موجودی است غیر‌طبیعی. شاخ در آوردن هم امری است استثنائی و غیر‌معقول و به همین علت است که دروغ‌های بزرگ و غیر‌قابل‌باور را دروغ شاخ‌دار نامیده‌اند. دروغ شاخ‌دار یعنی دروغی که عقل سلیم نمی‌پذیرد یا انسان از شنید نش شاخ در می‌آورد. قبلاً نوشتم که خواب‌های ما نمی‌توانند با زندگی بیداری ما بی‌رابطه باشند لذا تمام تعابیر بر مبنای این رابطه به وجود آمده‌اند. با قبول این فرضیه چنانچه در خواب ببینیم که شاخ در آورده‌ایم نشان دو چیز می‌‌تواند باشد. یا کاری می‌کنیم که مورد طعن و تمسخر قرار می‌گیریم و انگشت‌نما می‌شویم و مردم درباره ما سخن خواهند گفت یا با حادثه‌ای برخورد می‌کنیم که به همان اندازه دروغ بزرگ ما را به حیرت و اعجاب وا‌می‌دارد. این منوط است به نوع کارهائی که در بیداری انجام می‌دهیم. حال اگر کسی در خواب ببیند که شاخ در آورده خودش با توجه به موقعیتی که دارد می‌تواند خواب خویش را جهت‌یابی کند. در دو حالت شاخ در خواب می‌بینیم. یا خودمان شاخ در آورده باشیم که تعبیرش را نوشتم یا به شکل و عنوان برخوردی با شاخ حیوانات داشته باشیم. اگر در خواب ببینیم که شاخ حیوانی را گرفته‌ایم دست به کاری می‌زنیم و خطر می‌کنیم. اهمیت کار با هیکل و اندازه و هیبت حیوان بستگی دارد. اگر بزی ضعیف باشد کار کوچک‌تر و بی‌اهمیت‌تر است و چنانچه یک کرگردن قوی هیکل و عظیم الجثه باشد کاری است بزرگ. اگر در خواب ببینیم که تعدادی شاخ حیوانات در خانه داریم و مثل موزه شکار، شاخ‌ها را به دیوار نصب کرده‌ایم نشان آن است که به خود مغرور می‌شویم و پیروزی‌های خویش رابه رخ دیگران می‌کشیم و این غروری است بیهوده. یکی از معبران معاصر می‌گفت ( اگر ببینید شاخ حیوانی را در جیب یا کشوی میز خویش نهاده‌اید یکی از فرزندانتان نافرمانی می‌کند. خواب شما می‌گوید که با یکی از فرزندانتان اختلاف می‌یابید یا او سبب بروز دردسر برای شما می‌شود.) اگر در خواب ببینید که شاخ حیوانی را گرفتید و شکستید بر دشمن پیروز می‌شوید و اگر موفق نشدید و دچار هراس شدید شکست می‌خورید. اگر گریختید زیان می‌بینید.

رنده برقی جنیوس نایسر دایسر اصل آلمان با هدیه و گارانتی تعویض

فروش مستقیم و بدون واسطه

 

با ضمانت تحویل جنس درجه ۱ اورجینال اصلی

 

با گارانتی تعویض

 

تیغه ها از جنس تیغه های استیل جراحی هستند

که تیزی آنها شناخته شده است

 و نیازی به تیز کردن ندارند

 

رنده برقی نایسر دایسر نحوه آشپزی شما را تغییر خواهد داد و آشپزی شما را حرفه ای و در عین حال ساده و سریع خواهد ساخت. بسیار سریع پیاز و سیب زمینی را حلقه می کند، توت فرنگی را خرد می کند، پنیر را رنده می کند،کدو را می برد و حتی یخ را پودر می کند.


ادامه مطلب

 
 • تعداد صفحات :41
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : هدیه

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگانشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات